Tüm Ürünlerde Büyük İndirim Hemen   Üye Ol
X
Sepetim
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
İade Şartları

tcn.com.tr, internet alışverişlerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.
Türkiye’nin her yerine kargo ücreti 15 TL dir.Kapıda ödemede bedeli  ek olarak yansıtılmaktadır 5 TL dir.

Ücretsiz Kargo: Siparişleriniz MNG Kargo ile gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 3 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak, teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

 

İade ve Değişim Koşulları


1-İade hakkının kullanılması için 3 günlük süre içinde satıcıya 0530 400 53 65  no lu WhatsApp hattı üzerinden bildirimde bulunulması ve iade edilmek istenen ürün ve ürünlerin kullanılmamış ve satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.

2- Özürlü ürünlerde (defo, yırtık) kargo Satıcıya aittir. 

    İade Kargosu Sözleşme No: 437751638 (MNG Kargo)

3- Anlaşmalı kargolarımız dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez.

4- Keyfi iadelerde kargo ücretleri Alıcıya aittir. 

 

5- Kampanya ürünlerinde iade ve değişim yoktur.

 

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, tcn.com.tr geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İade Adresi:

Firma Adı / Şahıs Adı: TACETTİN KOPDAGEL

Adres: GAZİOSMANPAŞA CAD. NEŞELİ SOK. 5/A GÜNGÖREN İSTANBUL                                                                        

İadeleriniz ile ilgili 0530 400 53 65 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden ya da  info@tcn.com.tr adresine e-posta göndererek destek alabilirsiniz.

İade tcn.com.tr’a ulaştığında iade işlemi başlatılacaktır.

 

Lütfen Bekleyiniz. İşleminizi Yapıyorum..